💥Destek

Buradaki Bütün olaylar daha önce yaşandı, Liste tecrübelere dayanarak kullanıcılara sunuldu.

Öncelikle buradaki bütün sorunlar ile tekrar karşılaşılmaması için önlemlerinizi alın.

📌 • Çocuğum benden izinsiz kartımı kullanarak sizinle alışveriş yapmış

Öncelikle sakin olun, Sonrasında izlemeniz gereken adımlar; ✔ Sitemiz, discord veya destek@tckamc.org ile iletişime geçin. ✔ Ödeme yapılan kartın sahibinin adı - soyadı ve ödeme dekontunu iletin. ✔ Size ulaşabileceğimiz bir yöntem belirtin. (G-Mail geçersizdir) ✔ Banka onayı geldiği anda işlem başlayacaktır.

Ödemeler miktara göre gecikebilir; 0 - 15 TL...........................2 Gün 15 - 50 TL.........................3 Gün 50 - 180 TL.......................5 Gün 180 - 300 TL.....................7 Gün 300 - 1000 >* TL..............1 Gün ~ 12 - 18 Saat 1.000 TL üzeri satın alımda banka parayı bizden alıp direkt olarak Size yönlendirecektir. Lütfen böyle bir durumu bir daha yaşamamak için önlem alın.

📌 • Ödeme yapmama rağmen eşya / üyelik hesabıma tanımlanmadı

Market.TCKAmc.org Adresi TCKAmc.org site adresinden farklı bir kayıt işlemi gerektirir. iki siteye de oyundaki isim ile kayıt olmak en mantıklı seçim olabilir.

✔ Oyunda beklemeye devam edin. (Satın alım yaptığınız Sunucuda) ✔ Bekleme süresi 5 dakikayı geçti ise; Sitemiz veya Discord üzerinden talep açın. ✔ Satın alım işleminin onaylanması ama ürünün tesliminin gerçekleşmediği kanıtlanırsa gerekli işlemler yetkililerimiz tarafından canlı şekilde yapılacaktır. Satın alınan ürün bir eşya ise (Kazma, Spawner, Anahtar v.b.) ve Çantanız dolu olduğu için alamadıysanız. işlem kullanıcı dikkatsizliği olduğu için herhangi bir işlem yapılmayacaktır. /!\ Bu durum kullanıcı sözleşmesinde bulunmaktadır. /!\ /!\ Sunucuya katıldığında Okuyup Kabul ettiğinize dair /!\ /!\ imza verdiniz ! /!\

📌 • Çocuğum Buradan Küfür Öğrendi

Öncelikle, bu durum bir ebeveyn için gerçekten korkunç bir durum. ama TCKAmc bu duruma aşırı dikkat eder ! ve bunun için kullandığı birçok yazılım bulunur. ✔ TCKAmc nin oyun sunucunda Herhangi bir oyuncu sohbete küfür ve / veya hakaret içeren bir mesaj atamaz. Bunun için yazdığımız skript (ufak yazılım) bu mesajı 1 saniyenin 10 da 1 i kadar hızla düzeltir. ✔ Kendince sansür uygulayıp sohbete küfür yazan oyuncular, o an bir yetkili aktif olmasa bile otomatik olarak sunucudan uzaklaştırılır. ✔ Ayrıca 13 yaşının altında olan oyuncularımız için "Güvenli sohbet" ayarını açmanızı öneriyoruz.

📌 • IP ni bulacağım v.b. tehtit ediliyorum.

Evet... Ne yazık ki hala böyle insanlar var. Yapmanız gerekenler; ✔ Sohbete random atıp gülün :) ✔ TCKAmc yalnızca hilesiz şekilde oyun oynayabileceğiniz clientler ile girişe izin verir, yani sizin gönderdiğini paketleri yalnızca biz görebiliriz. Başka hiç kimse sizin bilgilerinize bu sunucuda erişemez. ✔ Gülmenizi bitirdikten sonra /bildir <oyuncu> komutu ile tehdit suçundan bildirin. Hangi Clientlere izin veriyoruz ? TLauncher | LunarClient | Badlion | Orjinal Client |

📌 • Verilerimi başka hesaba taşıyabilir miyim ?

Üzgünüz... Ne yazık ki bu isteğinizi gerçekleştiremeyiz. Kristalleriniz, anahtarlarınız, kasalarınız v.b. her şey sahip olunan hesapta kalmak zorunda.

📌 • Aynı hesapta 1 den fazla kişi oynayabilir miyiz ?

Evet, bunu yapabilirsiniz ama burada şu koşulları kabul etmiş olursunuz; ✔ Hesabı paylaştığınız süreçte kullanıcı hatalı uzaklaştırılmalar olabilir. ✔ Hesap güvenliğinden şüphe ediyorsanız şifre değiştirebilirsiniz. ✔ Mümkünse hesabınızı oyun içinden epostanızla doğrulayın. ✔ TCKAmc nin sağladığı kişilik hakları kullanıcılara özel olduğu için hesap tek kişilik ödül, ceza, iktaar alabilir.

📌 • Hesabım haksız yere uzaklaştırıldı, ne yapmalıyım ?

Bu sorun oldukça ciddi, hesabının uzaklaştırılması genelde kuralları bastıra bastıra çiğnemenizin tetiklediği bir olaydır. ve çoğunlukla 1 ay veya daha az sürelidir. Eğer kalıcı uzaklaştırılma aldıysanız ve uzaklaştırılmanın haksız olduğunu düşünüyorsanız şu yollara başvurun; ✔ BanID nizi kopyalayın, veya bir yere yazın. (Başkalarıyla paylaşmayın) ✔ Site üzerinden talep açıp bize bilgi sağlayın. BanID, Oyun ismi, Eposta ✔ Hesabın uzaklaştırılma sebebi ve banlayan personelin adını cezalar adresinden inceleyin.

📌 • Zorbalanıyorum !

TCKAmc de her toplulukta olduğu gibi,

Last updated